Guangzhou Jet Scaffold & Desing System Co., Ltd.

Jakość to przyszłość

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom Aktualności

Stan produkcji i marketingu oraz analiza sytuacji na rynku funkcjonowania branży leasingu rusztowań w 2017 roku

dobra jakość System ram rusztowania na sprzedaż
dobra jakość System ram rusztowania na sprzedaż
Czułem, że ta fabryka jest profesjonalna i dobra obsługa, jestem zadowolony z ich produktów i usług.

—— Adam Smith

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Stan produkcji i marketingu oraz analiza sytuacji na rynku funkcjonowania branży leasingu rusztowań w 2017 roku
Rusztowanie jest placem budowy dla pracowników do obsługi i rozwiązywania transportu pionowego i poziomego i ustawiania różnych wsporników, jest również systemem ochronnym. Nasz kraj wykorzystuje teraz stalowy materiał rurowy do produkcji rusztowania ma głównie rusztowanie z rur stalowych typu zapięcia , rusztowanie typu klamry miski, rusztowanie z rur stalowych typu gniazdowego, rusztowanie typu bramy itp. W ostatnich latach można powiedzieć, że stację rusztowań narzeka się ciągle, gdzie jest problem?

Zgodnie z sytuacją w zakresie produkcji i marketingu rusztowań w Chinach w latach 2017-2020 oraz raportem dotyczącym oceny rozwoju branży "wydane przez firmę konsultingową zhiyan, produkcja chińskiego przemysłu rusztowań w 2016 roku wyniosła około 21,41 miliona ton, co oznacza wzrost o 6,84% w porównaniu z rokiem 2015 ( 2004). Produkcja chińskiego przemysłu rusztowań w ostatnich latach wygląda następująco:

2009-2016 Dostawa rusztowań dla przemysłu chińskiego

Źródło: doradztwo zhiyan

Import i eksport danych chińskiego przemysłu rusztowań od 2009 do 2016

Źródło: zwyczaje chińskie

Bilans podaży i popytu w chińskim sektorze rusztowań w latach 2009-2016

Wynajem rusztowań jest produktem narzędziowym, podobnym do szablonów ze stopów aluminium, rusztowań, i dlatego może być używany wielokrotnie. Pozbawienie jest rodzajem działalności finansowej, która wymaga dużej ilości kapitału. Inwestycje w leasing materiałów przez przedsiębiorstwa budowlane lub fabryki doprowadzą do wytrącanie gotówki, spowolnienie przepływu przedsiębiorstw i wpłynięcie na rozwój głównych firm. W związku z tym istnienie profesjonalnych firm leasingowych jest cenne i konieczne. Obecnie Chiny dysponują dużym zapasem rusztowań szalunkowych i urządzeń pomocniczych, które można wykorzystać do leasingu, ale stopień penetracji finansowej leasingu jest bardzo niski, a nieruchomości finansowe dzierżawionych materiałów zasadniczo nie są odzwierciedlone.

Wraz z rozwojem inwestycji w budownictwie mieszkaniowym, kolejowym, autostrady, lotniska i innych dziedzinach, rośnie zapotrzebowanie na rusztowania budowlane.Jednakże ogólny chaos konkurencja rynku rusztowań budowlanych, rozwój branży musi być dalej standaryzowany i zintegrowany.

W 2015 r. Skala chińskiego rynku wynajmu rusztowań wyniosła 40,9 mld juanów, aw 2016 r. Skala chińskiego rynku wynajmu rusztowań wzrosła do 44 mld juanów.

Tabela rozmiarów rynku rusztowań w Chinach w latach 2006-2016

Z punktu widzenia skali skali przedsiębiorstw przemysłowych, krajowe firmy zajmujące się leasingiem rusztowań to głównie małe i średnie przedsiębiorstwa, głównie wyspecjalizowane w firmach leasingowych, dużych przedsiębiorstwach i przedsiębiorstwach produkcyjnych i sprzedażowych, a mniej w produkcji budowlano-sprzedażowej przedsiębiorstw. w porównaniu z zagranicą mamy dużą lukę. Chiny są obecnie najbardziej uciążliwą budowlą na świecie, wielkością budowy największego kraju, ale nie ma nikogo takiego jak wielkość zagranicznych wiodących przedsiębiorstw dużych przedsiębiorstw.

Z natury wzoru przedsiębiorstwa, rozwoju branży rusztowań na przestrzeni lat, osiągnięcia są niepodważalne, ale nie widzą problemów, które utrudniają rozwój branży. W zakresie zespołu przemysłu rusztowań przemysłu, chodził całą drogę z gospodarki planowej, restrukturyzacji przedsiębiorstw wyboistej, teraz bardziej niż większość przedsiębiorstw przez prywatne przedsiębiorstwo ma pierwszeństwo, rozległe rozwoju, wiele przedsiębiorstw, słaba koncentracja, nadwyżki zdolności produkcyjnych, technologii i sprzętu, jakości produktu, personelu aspekty jakości, organizacji i zarządzania na poziomie ogólnym są nadal niskie, struktura przemysłowa nieuzasadniona w wyniku konkurencji rynkowej.

Ze wzorca konkurencji całego przemysłu można zauważyć, że koncentracja chińskiego rynku rusztowań budowlanych jest bardzo niska, głównie w małych i średnich przedsiębiorstwach prywatnych, brak wiodących przedsiębiorstw, w całym łańcuchu przemysłowym jest niewiele przedsiębiorstw, z poważną homogenizacją i brakiem konkurencyjności rdzeni. W przyszłości rozszerzenie łańcucha przemysłowego, eksploracja regionów centralnych i zachodnich, ekspansja w gorących obszarach zapotrzebowania, takich jak kolej itp., będzie trendem rozwojowym chińskiego przemysłu rusztowań budowlanych.

Pub Czas : 2019-01-14 19:10:41 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Guangzhou Jet Scaffold & Formwork System Co., Ltd.

Tel: 00-86-15626960565

Faks: +86-20-26228115

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)